ДОПЛЕР-КВАРТЕТ

Ансамбль флейтистів у Львові (Ukraine) – колектив з яскравими самобутніми, всесвітньо вагомими традиціями. Непересічний вклад у скарбницю флейтового мистецтва та репертуару внесла активна сольна, ансамблева і композиторська діяльність знаменитих львів’ян-флейтистів Франца (1821-1883) та Карла (1825-1900) Доплерів, яких заслужено називають класиками флейтового ансамблю романтичної доби. Геніальні твори братів не просто залишаються серед найпопулярнішої флейтової літератури сьогодення, а скоріше переживають в ХХІ столітті пік поцінування та визнання.

 

У новітній час концертуючий флейтовий ансамбль у Львові виникає у 1997 році. У наступні роки лауреатами Міжнародних конкурсів Андрієм Карпяком та Євгеном Білецьким було підготовлено ряд оригінальних програм, відбулися виступи в Україні, Польщі, Німеччині.

 

У 2002 році колектив переростає у флейтовий квартет. У 2003, під час поїздки по Німеччині колектив відвідав у м.Веймарі майстеркласи солістки Нью-Йоркської філармонії Дженні Бакстрессер (флейта), котра була захоплена виконавським рівнем та цікавим і своєрідним репертуаром ансамблю зі Львова. Після майстеркласів Д.Бакстрессер сприяла публікації творів з репертуару ансамблю в США. У 2005 р. видавництвом Falls House Press було видано збірку під назвою Encore Arrangements for Flute Quartet (Arranged by Andriy Karpyak). Колектив здобуває звання лауреата у Міжнародному конкурсі духових камерних ансамблів (Ворзель, 2004), створює компакт-диск «The Concert in the town of Lions» (2006), бере участь у багатьох музичних фестивалях, співпрацює з видатними музикантами, українськими композиторами. Ансамбль – перший виконавець творів О.Козаренка, І.Небесного, Л.Сидоренко, О.Сєрової, С.Пілютікова, О.Войтенка.

 

Розширення інструментарію, новий репертуар посприяв перетворенню у 2008 році колективу у секстет флейт, який у пам’ять про флейтові традиції міста отримує назву Доплер-секстет. Склад квартету ансамблю: Андрій Карпяк (флейта), Володимир Лущенко (флейта, піколо), Георгій Лошаков (флейта), Євген Білецький (альтова флейта).

 

ПРОГРАМА

 

20 червня 2014р.

 

Й.С.Бах. Менует і Скерцо зі Сюїти h-moll.

Б. Марчелло. Адажіо.

В.А. Моцарт. Маленька нічна серенада, KV 525.

М. Хільгер. Варіації на тему Менуета Л.Боккеріні.

П.-М. Дюбуа. Квартет.

Л. Бетховен. Менует.

С. Пілютіков. Тіні на склі.

Г.В. Ясініцкі. Джазова сюїта для флейтового ансамблю.

Д. Верді. Прелюдія до опери "Травіата".

В.А. Моцарт. Турецьке рондо.

М. Бертом'є. "Аркадія". Квартет для 4-х флейт.

П.І. Чайковський. Увертюра до балету "Лускунчик".

Ф. Альфано. Мучачо, танго.

Ж. Кастеред. Флейти на відпочинку.

 

Дата 20 червня 2014 р.

 

Час: 18:00

 

Ціна: 70 грн

 

Квитки у арт-галереї та за номером 063-68-50-594