В рамках українського зимового туру ТРОЄ ЗІЛЛЯ- Інтерактивний арт-фольк зі Львова!

Унікальна можливість для кожного слухача взяти участь у виступі і зіграти разом з музикантами!

 

Троє Зілля - це етнічні мотиви, джазові гармонії та різнобарвні ритми народів світу. Гурт створює нові аранжування до українських народних пісень та виконує їх з бандурою, клавішами, дарбукою, джембе, мелодикою та різними маленькими інструментами. Гурт виник менше року тому (у січні 2014 року), вже виступивши на цьогорічній "Країні мрій" та неодноразово у Польщі. Утім, проект важко назвати молодим, адже учасник і учасниці тріо (Анастасія Войтюк, Ірина Лобанок, Станіслав Кирилов) вже не один рік грають у різних фольк-колективах і відомі завдяки іншому своєму проекту - "Cherry Band" (Львів).

 

 

У жовтні-листопаді гурт взяв участь у двох культурних заходах: записав серію українських пісень для підручника з української мови та відіграв 9 концертів в рамках акції «10 концертів FOR FREE» у Львові починаючи від виступів для дітей, збором коштів на АТО, спільним заходом Flur & Folk і закінчуючи клубними музичними вечорами. Цю акцію учасники гурту вигадали самі через бажання грати і знайомитися з тими, кому їхня музика цікава.

 

Учасники гурту проводять музичні тренінги для дітей та дорослих щоб познайомити їх з основами ритму і створити спільну інтуїтивну імпровізаційну (без нот) музику.

 

На концертах гурт грає та спілкується з публікою. Тому приносьте з собою музичні інструменти (шейкери, дитячі ксилофони, трикутники - будь-що, що видає звуки), в кого не буде інструменту - ми поділимось.

 

Приходьте! Буде весело :)

 

Побачити гурт можна тут:

 

https://www.facebook.com/troyezillia

 

https://soundcloud.com/troye-zillia

 

https://www.youtube.com/troyezillia

 

В рамках туру гурт дасть концерти у таких містах:

 

6.12 – Люблін (Польща)

 

10.12 - Кривий Ріг

 

12.12 – Запоріжжя

 

13.12 – Дніпропетровськ

 

14.12 – Полтава

 

15.12 – Харків

 

16.12 – Київ

 

17.12 – Житомир

 

18.12 – Вінниця

 

19.12 – Одеса

 

20.12 – Кишинів (Молдова)