Оксана Фурлет

Вінницький Регіональний Центр Сучасного Мистецтва

ГО «Центр «Культурна стратегія – ХХ

ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ

                 

         Оксана Фурлет

          Київ

         «Весь світ в очах твоїх»

          Батик

 

 

Оксана Фурлет народилася 1961 р. на Львівщині. 1983 р. закінчила художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного університету. Виставкову діяльність розпочала  1995 р. участю у Всеукраїнських виставках «Мальовнича Україна».   У  2000  р.  разом із родиною оселилася під Києвом, у м. Буча, де сьогодні працює керівником мистецького гуртка Бучанського Центру позашкільної роботи.

Сім’я Фурлет – дуже творча родина. Сама Оксана Миколаївна займається творчістю в техніці «батик». Чоловік Анатолій Борисович – живописець, член Спілки художників  України. Син Ігор любить різноманітні напрямки декору, включаючи картини з бурштину – практично все, що можна використати в дизайні інтер’єру. Донька Роксолана – художник по металу, також полюбляє розпис на склі. Очолює гурток графіки.

 Вже багато років у м. Буча працює і розвивається художня студія під егідою родини Фурлет, яка 2015 року отримала звання народної.

 Участь у виставках:

1995 – 2003 – Всеукраїнські виставки «Мальовнича Україна», Київ

1999 – Міжнародна виставка «2000 років під зіркою Віфлеєму», Одеса. Персональна   виставка, Дитяча академія мистецтв, Київ

2000– ІІІ Міжнародний симпозіум по текстилю «Скіфія», Херсон.  Персональна виставка, галерея «Акварель», Київ. Виставка на запрошення мера м. Мренгово, Польща. Всеукраїнська різдвяна виставка, Київ.

2002 -  ІV Міжнародний симпозіум по текстилю «Скіфія», Херсон.

2003 -  Всеукраїнська виставка «Жінка у мистецтві», Київ.

Всеукраїнська виставка   «Мальовнича Україна», Дніпропетровськ.

2005 – Всеукраїнська виставка декоративно – вжиткового мистецтва.

2006 – Виставка російського мистецтва, Лондон, Великобританія.

2009 – Персональна виставка, Хмельницький.

2010 – Персональна виставка, Одеса

2011 – Персональна виставка, Трускавець.

2012 – Персональна виставка, Вінниця.

2013 – Персональна виставка, Трускавець.

2014 –2015 – Персональні виставки, Трускавець, Київ.

Оксана Фурлет - художник в повному розумінні цього слова, людина, яка пише і творить! А створює вона в першу чергу емоції і настрій. В її чарівних творах відчувається простір і повітря. Насичені і в той же час м'які кольори посилають глядачеві потік, наповнений світлою енергією і гармонією.