Віктор Ліфанчук авторські пісні та романси на вірші українських авторів 4 грудня о 18.00

Регіональний Центр Сучасного Мистецтва «Арт-Шик» ГО «Центр «Культурна стратегія - ХХІ» представляють:

Віктор & Ліфанчук авторські пісні та романси на вірші українських авторів 4 грудня о 18.00

 

Його мелодія незбагненна, виношена і видо­бута з власної душі, сприймається як твій влас­ний духовний порив.&Він неначебто зазирнув у глибини твого серця, перейнявся твоїми почуттями і просто, але чарівно вихлюпнув це у музич­ному творі. Можливо, саме тому оця інтимно-лі­рична близькість із спорідненою душею, вміння відчути потаємний світ ближнього зробила його тим, ким він став - композитором та виконавцем романсів та ліричних пісень. Жанр цей завжди був притаманний українцям, має свої традиції та ко­ріння. Варто лише пригадати фундаторів україн­ської ліричної пісні – Платона Майбороду, Ігоря Шамо, Олександра Білаша. Саме цих митців Віктор Ліфанчук вважає своїми першими вчителями та співавторами.

Мої твори не для широкого загалу й величезних аудиторій, - зауважує він. - Адже інтимно-ліричні пісні, які я пропоную, налаштовують на певний контакт із залом, де панує атмосфера взаєморозуміння, лірики, духовності. Своє пісенне мистецтво я намагаюсь засновувати на ґрунті виваженому і надійному, в основі якого усталені національні традиції. Це пісні про духовні реалії людського життя, про дружбу і любов, про природу, її красу і здорове дихання, про квітучі сади й безмежні степові простори. Кожне покоління має утверджуватись в цих усталених, перевірених віками істинах буття.

Усі твори Віктора Ліфанчука - &композитора і виконавця сповнені національного колориту, українського мелосу. Інакше й бути не може. Тексти для пісень та романсів він добирає дуже ретельно.

Сьогодні композитора і виконавця можна послухати не лише на престижних концертах, він частий гість у мешканців Вінницького будинку для літніх людей. Він перший зголошу­ється брати участь у різнопланових благодійних концертах, як це було не так давно - при зборі коштів на будівництво право­славного храму Ксенії Петербурзької на території вінницького лікарняного комплексу і Хресто-Воздвиженського храму на Ви­шеньці