Орест Цюпко м. Хуст. Персональна виставка

Вінницький Регіональний Центр Сучасного Мистецтва

КЦ  «Галерея – ХХІ»

 

Представляють

 

малярство

 

Ореста Цюпка

 

м. Хуст, Закарпатська область

Виставка триватиме  з 8 24 листопада 2019р. у

 Вінницькому Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт Шик»

 

Відкриття виставки 8 листопада (п’ятниця)  о 17.30

 

      Орест Цюпко народився у Львові в 1963 році, член творчого об’єднання «Митець Верховини». У 1989 р. закінчив Державний інститут прикладного та декоративного мистецтва у Львові (відділення кераміки), вчителями художника були проф. М. Островський, Ю. Скандаков, Є. Мисько. Окрім творчості, займається й громадською роботою: у 2007 стає організатором і керівником міжнародного  пленеру «Хуст-АРТ», з 2012-го очолює Хустську міську картинну галерею.

     Живопис Ореста Цюпка виконаний на найрізноманітніші теми й сюжети, починаючи від змалювання краєвидів рідної землі, сільського побуту чи морських пейзажів й закінчуючи релігійними, часом – певною мірою філософськими, глибоко проникливими творами. На його полотнах не тільки персонажі чи об’єкти, щось набагато більше – настрій, відчуття, роздуми. Автору  легко даються різні мотиви, він сміливо експериментує з палітрою, грається з барвами, які лягають на полотна то ніжно-пастельними розводами, то наче вибухають яскравими лініями й штрихами. Працюючи у різних стилях, художник не ставить за мету створити щось таке, щоб подивувати світ. Йому важливіше висловитися у кожній картині так, як це подобається, дотримуючись строгості й добірності, навіть вишуканості.

      Орест Цюпко – учасник регіональних та республіканських художніх виставок і пленерів. Його роботи знаходяться в музеях і приватних колекціях  Словаччини, Польщі, Угорщини, Латвії, Македонії, Хорватії, Сербії, Литви, Швеції, Австрії.

 

Виставка відкрита для відвідування: будні: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, неділя: 11:00 - 18:00.  Вхід вільний.