ПОДУМЬ. ЖИВОПИС.

Протягом 17 – 30 квітня 2014 р.  у Вінницькому регіональному центрі сучасного мистецтва  «Арт-Шик»  триватиме виставка Агіци Бо-Гі «Подумь».

 

Відкриття виставки 17 квітня о 18:00.

 

 

Від автора:

 

Назва виставки говорить про те, що розраховане не на поверхневе сприйняття. Під розумом щось є дуже чутливе. І потужне разом с тим. Якщо розум припідняти як камінь із струмка, як громіздкий фільтр, що заважає потоку безпосереднього чуття і бачення…

 

Більшість робіт замість назви мають вірш, що мав би не пояснювати і не описувати зображене, а настроювати на певну хвилю щоби повніше сприйняти живопис. Це варто. Навіть заради процесу. Для цієї ж цілі покажу перформенс – «ти», (я не знаю яким він буде, це рухова імпровізація, абстрактне не вербальне спілкування з присутніми) і буде жива музика.

 

Про мене. Я веду студію ЧАС Є. Там люди вчаться бачити, уявляти, проектувати через медитації, інформативне заглиблення в теми і практику творчих занять. І ще працюю дизайнером одягу у «МОКША».

 

У живописі – найважливіше – не пояснюється. Можна говорити про роки творчості, професіоналізм, кількість виставок, ціни на роботи, та суті в цьому мало. Так, в кожній роботі є символізм – але це друге, є певний стиль – він продиктований змістом того що качає, що хочеться зобразити, але сам по собі стиль - це четверте, освіта, навчання на чужому досвіді є, але це шосте, воно не так важливе, як час проведений у  сутнісному спогляданні, або час абсолютної внутрішньої свободи і сам по собі, і проявлений через творчу діяльність. При чому творча діяльність це не лише малювання – це іти і випромінювати, розмовляти з дитиною в повній мірі сприймаючи, вести настрій людей від імітації до того що є, лікувати травами, вміло захищатися без агресії, направляти мову ближче до правди, промовчати поважаючи тишу…і таке… і дихання , і світ – це перше.

 

Виставка відкрита для відвідування: будні: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, неділя: 11:00 - 18:00.