Cosmic Landscapes 25.01 - 01.02

 

 

 

Творчий тандем "M&K" сформувався під час навчання у Львівській академії мистецтв за спеціальностями: монументальна скульптура та монументальний живопис. Професійна художня освіта познайомила з багатьма техніками та відкрила нові горизонти візуального мистецтва. Після закінчення академії розпочався наш творчий шлях -  поєднання світобачення двох особистостей. Ми багато подорожуємо і відвідуємо музеї світу, занурюємося у мистецтво споглядаючи його і цей процес   надихає на творчість. Нас об’єднує дружба та схожий світогляд, маємо багато ідей та намір їх втілити.

 

 

 

 

Мелінда Бреза народилась в мальовничому центрі Закарпатської області – Ужгороді. Дитинство провела на  природі з дідусем та бабусею. Художнє навчання розпочала з коледжу, де навчалась графіці, живопису та оформленню. У 2011 вперше потрапила до ЛНАМ на підготовчий курс і з 2012 року почала навчатись на кафедрі монументальної скульптури у професора Я.Скакуна, чиї настанови яскраво вплинули на ставлення до мистецтва загалом. На 2  курсі університету Мелінда захопилась фотографією, завдяки їй приймала участь у всіх творчих активностях Львова. Зйомки та театр познайомили художницю з талановитими людьми, які досі її надихають.

Ксенія Крамар народилась у місті Вінниця, де багато часу проводила в колі люблячої родини. Після школи вступила до коледжу на навчання за фахом організатора виробництва, саме тоді відбулась переоцінка цінностей та бачення свого майбутнього. Згодом Ксенія переїхала до Львову та вступила у ЛНАМ, в 2011 році, на кафедру монументального живопису. Особливий вплив на розвиток творчості мав А.Максименко, підтримуючи на шляху до втілення власних ідей. Після закінчення академії Ксенія представила свої творчі роботи на груповій виставці монументального живопису. Менші брат і сестри надихають на експерименти, сміливість та щирість у мистецтві.