Добротворчість Щасливих Людей 26 листопада - 3 грудня

Добротворчість

Щасливих людей

 

Люди, які роблять дійсно добрі і безкорисливі вчинки, швидше за все, рідко замислюються над цим питанням. Творити добро для них так само природно, як дихати.

Саме добро зараз особливо потрібно на Землі. Під силу кожному  з нас допомогти один одному, щоб хоч якось компенсувати егоїзм, лицемірство, обман нашого суспільства.

Творячи добро, сама людина змінюється внутрішньо,  стає краще. Не можна відкладати добрі справи на потім, адже кожен має змогу  допомогти іншому і хоч трохи змінити світ.

Проект, який презентує  Марія Дитинюк створювався на протязі місяця, 20 дуже різних, щасливих, успішних, відомих людей нашого міста,  писали картини, щоб усім разом реалізовувати свої проекти.

Відкриття 26 листопада  2018 року о 17.00 (понеділок)

у нас з вами буде можливість побачити  ці живописні полотна. Ми зможемо ознайомитись з соціальними проектами, а за бажанням і приєднатись до добрих справ.

Кожен з учасників  підготував для вас подарунок!!! У кожного гостя, який прийде на відкриття виставки "Добротворчість щасливих людей", 26.11 на 17.00, буде можливість отримати один з подарункових сертифікатів від учасників акції!!!

Завітайте на свято,  робіть добро!!!!