Козяр Валентина

Вінницький Регіональний Центр Сучасного Мистецтва

ГО «Центр «Культурна стратегія – ХХI» 

 

ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ

 

Творча група «Арт-Хотин»

Валентина  Козяр,

Михайло та Іван Кириленко

 

Проект «Дилема»

живопис

 

Виставка триватиме  з 29. 03 по 17.04. 2017р. в Вінницькому Регіональному центрі сучасного мистецтва Галереї «Арт-Шик»

 

Відкриття виставки 29 березня (середа)  о 17.00

 

,,Існує тільки одна цінна річ в мистецтві;

Ви не можете його пояснити."

 Жорж Брак

 

    Дилема - слово грецького походження. Означає потребу вибору між двома можливостями. Прийняття  будь-якого рішення - це пошук варіантів, знайдення компромісів. Проект «Дилема» заключає в собі коло етичних питань; сенс нашого буття, свободу та відповідальність. Але це водночас і самовираження мистців через  емоції та переживання, які змушують глядача замислитись над окремими аспектами нашого життя.

     Проект «Дилема» - це синтез неповторного колориту, насиченості образів та глибини змісту. Експозиція - своєрідний діалог із глядачем, адже образи  провокують до роздумів щодо певних філософських  проблем, занурюють людину в її внутрішній світ, який приховує в собі більше інформації, ніж повсякденне життя. Справжній художній твір розуміється як дещо живе. А  це означає, що як глибоко ми б  не сприймали художній образ, у ньому завжди лишається дещо незрозуміле та невичерпне, хвилюючи нас кожного разу, як тільки ми сприймаємо цей образ. Саме тому, спілкуючись із живописними полотнами мистців, неможливо залишатися  байдужими, єдиний шлях - віддатися емоціям і поринути в їх живу «цивілізацію кольору».

     Творча група «Арт-Хотин» - це плеяда митців-новаторів, створена у 2010 році, яка об’єднала творчість художників Буковини; Валентини Козяр, Михайла та його сина Івана Кириленка.  Участники групи самодостатні та визнані майстри, але разом вони утворюють цікаве явище в мистецтві Буковини. Михайло Кириленко являється одним із засновників  першої художньої школи на Буковині в м. Хотині.  Достойними послідовниками його творчості стали його учні Валентина Козяр та син Іван Кириленко. Художники є учасниками Всеукраїнських та міжнародних арт-фестивалів, аукціонів, симпозиумів та виставок. Їхні твори знаходяться в приватних  колекціях, музеях України та за кордоном.

  моб. +38 067 844 90 04

                                                                          kozyar.art@gmail.com

                                                                          http://art-khotyn.tk/