Луценко Наталія. Персональна виставка

Луценко Наталія Іванівна

      Дата народження:               15.01.1978 р.н.

       Сімейний стан:        одружена, виховую двох синів ( 2006 р. н., та  2014р.н.)

        Освіта:

      1993 –1995 професійно -  технічне училище № 20 м. Вінница

       Спеціальність: швачка – вишивальниця третього розряду.

       Кваліфікація: художня вишивка ( ручна праця)

       2001 – 2006 Вінницкий державний педагогічний університет

       Імені Михайла Коцюбинського, учитель молодших класів, спеціаліст

       2017 успішно закінчила курс правопівкульне малювання в студії

       «Лавка чудес»  - отримала сертифікат.

        2018р.- успішно закінчила курси 1 і 2 рівня з самчиківського    розпису в студії UAmaze під керівництвом заслуженого майстра народної творчості РАКОВСЬКОГО ВІКТОРА ГЕННАДІЙОВИЧА, отримала сертифікат.

        2019р. курси з розпису фунтиком під керівництвом заслуженого майстра народної творчості ПЕТРОВОЇ АНГЕЛІНИ …  ( АНГЕЛІНА ПАН).

        2019р.  успішно закінчила курси з ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ під керівництвом заслуженого майстра народної творчості ВАКУЛЕНКО ТАМАРИ ОЛЕКСІЇВНИ, та отримала сертифікат від національної спілки майстрів народного мистецтва України.

        На даний час навчаюсь в магістратурі  за спеціальністю

                   «Публічне управління і адміністрування».

Працюю:

Вінницька обласна станція юних натуралістів. Керівником гуртків.

Нагороджена грамотою від ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ  за підготовку переможців у виставці природоохоронних листівок» Збережемо зелену красуню» в рамках акції « Ялинка без ялинки»

15.01.2019р.

Нагороджена грамотою від ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ  за підготовку  призерів у виставках-конкурсах в рамках природоохоронної акції « Первоцвіт»

25.03.2019р.

Нагороджується грамотою від ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ нагороджується колектив гуртка « Петриківський розпис»,

Вінницької обласної станції юних натуралістів ( керівник гуртка Луценко Н.І.) за зайняте  ІІІ місце у виставці конкурсі природоохоронних листівок « Первоцвіти просять допомоги» В рамках природоохоронної акції « Первоцвіт».

25.03.2019р.

Комунальний заклад « Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради»

Нагороджує грамотою   Луценко Н.І., керівника гуртка «Петриківський розпис», за високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованими дітьми та особистий внесок у піднесення іміджу закладу.

Вінниця 2019рік

          ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

          Нагороджується почесною грамотою керівник гуртка Вінницької обласної станції юних натуралістів Луценко Н.І.  за підготовку переможця обласного етапу Всеукраїнської виставки - конкурсу « Український сувенір»

Наказ №43 від 30.01.2019р.

         Нагороджена грамотою. За участь у колективній виставці « КАЛЕЙДОСКОП БАРВ» виставка живопису по тканині  в Культурно – мистецькому центрі Дарницького району та вагомий внесок  у розвиток художнього мистецтва. М.Київ – 05-31 березня 2019р.

         Подяка за участь у виставці  « Від майстра до майстра». За особистий внесок у збереження та популяризацію національної спадщини  України.

        «Центр розвитку Апельсин»

 Колективна виставка  « Дивосвіт душі»  24.04.19-07.05.19

         Національний  Києво – Печерський історико  - культурний заповідник  Київський міський центр народної творчості та культурних досліджень .

         Диплом отримує творча студія  декоративно – прикладного мистецтва

         Ангеліна Пан, Вікторія Лем, Ольга Слободяник, Олена Іващенко,

         Світлана Філаткіна,  Ірина Лісаченко,Олеся Сікачина, Аліна Дубчак,

         Наталія Луценко, Ольга Машевська, Вікторія Радочна, Світлана Сігіда за активну участь у виставці « Дивосвіт душі» у Великій лаврській дзвіниці.

         Диплом видано: Київ, 8 травня 2019р.

22- 26травня 2019рік

         УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД КУЛЬТУРИ ім.. Бориса Олійника

         Виставка «…і хочеться душі хоч»

         Диплом за участь у п’ятому мистецькому фестивалі « Імпреза по – Самчиківські» у Зелену неділю.

        За надання картини на постійно діючу виставку самчиківського розпису у Китайському будиночку (с. Самчики).

        За вагомий внесок у розвиток декоративно – прикладного мистецтва, збереження та популяризацію національної спадщини України.

16 червня 2019 року с. Самчики.

       Диплом. Перша Всеукраїнська виставка самчиківської  мальовки « Із самчиківкою в серці» 20-30липня 2019рік. Центральний будинок художника  НСХУ.