Марина Семеренко. Interior Brooch. Персональна виставка робіт. 18 травня - 2 червня.

Марина Семеренко народилась 19 травня 1982 у місті Потсдам (Німеччина) в сім’ї військовослужбовця. З раннього дитинства любила малювати, моделювати з паперу та ліпити. Дитинство проходило в різних містах та республіках Радянського союзу. Остаточно змінилось життя і відбувся новий творчий розвиток тільки після переїзду до Вінниці. Тут Марина була прийнята до другого класу Художньої школи, яку  закінчила з відзнакою. Потім було навчання у Вінницькому художньому училищі, потім – Одеський національний педагогічний університет ім.  К.Д.  Ушинського. Захист диплому по скульптурі - з відзнакою.

Як художник-педагог працювала:

- дитячий будинок м. Чугуїв, Харківська область,

- школа «Аїст» - м. Вінниця.

Всі ці роки Марина Семеренко працювала і творчо розвивалась, але її не покидало відчуття чогось незавершеного, бажання знайти щось своє, незвичайне. Розписувала стіни, робила фрески, але бажання займатись ліпленням не полишало. Подорожуючи  світом вивчала творчість закордонних митців, нові технології і прийоми.  Весь свій досвід вона  вдосконалювала, щоб наблизитись до заповідної мрії.

Персональна виставка такого масштабу – перша. Марина Семеренко сьогодні предстає перед нами, як художник-дизайнер, художник-скульптор. Вона пропонує нашій увазі барельєфи з гіпсу, точніше було б сказати, що це арт-об’єкти з гіпсу. 

Що таке барельєф з гіпсу?

Барельєф, являє собою об'ємні малюнки, які виступають над поверхнею стін або стель, що дозволяє домогтися ефекту 3D і надати дизайну кімнати оригінальний вигляд. Виготовляють їх з гіпсу, матеріалу, який відмінно формується і не втрачає свого первинного зовнішнього вигляду навіть через десятиліття.

У виконанні Марини, барельєфи відірвались від поверхні стіни і стали самостійними інсталяціями та й матеріал змінився. Вона вдихнула в них життя і світло!  Естетика її робіт вражає, адже при мінімалізмі в кольорі, роботи зачаровують світлом, формою, ергономічністю і ідеальністю.

Персональна виставка – це перший крок до більш широкого визнання, адже її роботи знаходяться у приватних помешканнях в Україні та за кордоном.