Наталія Жижко.Чорне та Біле. з 19 червня – 4 липня 2019р

Наталія  Жижко (Дідух)

 «Чорне та Біле»

Виставка триватиме  з 19 червня – 4 липня 2019р. у

Вінницькому Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик»

 

Жижко (Дідух) Наталія Олександрівна народилась 28 лютого 1969 року в м. Тиврів, Вінницької області. З раннього дитинства сприймала навколишній світ, як щось божественне, що надихає людину на творчість. Великий вплив на подальше прагнення малювати мав дідусь - Сарабун Феодосій Феофанович.

1980-1984 рр. навчалась у Вінницькій художній школі, уроки якої і згадки про своїх прекрасних педагогів несе через усе своє життя. Після закінчення Вінницького політехнічного інституту пов’язала майбутню долю зі службою у лавах Збройних Сил України. Дитяча мрія стати художником відійшла на другий план. Проте через великий проміжок часу, аж у вересні 2017-го, знову почала писати і вже 19 лютого 2018 року відбулась перша персональна виставка Н. Жижко (Дідух) у рідній військовій частині. 1 березня 2018-го у Будинку офіцерів відкрилась чергова персональна виставка художниці, де було представлено 23 роботи.

У своїй творчості художниця описує природу, все те, що нас оточує. Прекрасні пейзажі та неповторна краса квітів переносить глядача з одного місця в інше, викликаючи подив і щире захоплення. Пише олією та акварельними фарбами. Працює у стилі імпресіонізму та реалізму.  «У перекладі з французької «імпресіонізм» означає враження, - розповідає пані Наталія, - мені дуже хочеться заряджати позитивом людей, підіймати їм настрій».

Упродовж 12-28 червня 2018 р. в Центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» Культурного Центру «Галерея ХХІ» відбулась велика персональна виставка мисткині, де можна було побачити 33 роботи. Експозицію художниця присвятила викладачам Вінницької художньої школи. Різнопланові та колоритні сюжети сподобались багатьом відвідувачам, отримали схвальні відгуки критиків.

Роботи Н. Жижко (Дідух) мали можливість побачити читачі ВОУНБ імені К.А.Тімірязева, там 21 серпня 2018 року в рамках проведення етнодня «Спас українського народу»  були представлені її чудові картини.

У серпні 2018 року пані Наталія провела серію майстер-класів із живопису для дітей учасників АТО. Акція проходила за сприяння Організації CITY UPDATE (голова організації – В’ячеслав Луцков). Ще одна виставка художниці відбулась у Вінницькій міській бібліотеці-філії №1 наприкінці листопада 2018-го.

5-19 грудня в Турецькому місті Едірне проходив Міжнародний конкурс мистецтв «Caspi Art», де Наталія Жижко (Дідух) здобула друге місце у номінації «живопис».  

В перших числах нового року вийшов перший номер журналу “Вінницький край“ ,в якому художниці було присвячено статтю та надруковано її роботи.

10-28  січня 2019 р. відбулась персональна виставка робіт у приміщені ВОУНБ імені К.А. Тімірязева.

В січні 2019р. художниця прийняла участь у міжнародному конкурсі  «Портал Незалежних Художників», де було представлено 1500 робіт  300 художників з різних куточків світу і здобула 3 місце.

По запрошенню  Голови Вінницького Апеляційного Адміністративного суду відкрилась персональна виставка робіт художниці. Вінничани та гості міста  могли насолоджуватись картинами впродовж майже трьох місяців.

10 березня 2019р. у приміщені вінницького універмагу художниця приймала участь у показі-дефіле модельного  агенства  “Стефанель“, дві картини були преставлені  Олександров Маліковим.

         Художниця у лютому взяла участь в міжнародному конкурсі мистецтв  “London  Time”, де іі роботи зайняли 1 та 3 місця. На початку квітня на міжнародному конкурсі мистецтв у Казахстані Наталія здобула Гран Прі, а вже в травні 2019 р. здобула 1, 2 та 3 місця на міжнародному конкурсі мистецтв у Німеччині, виборола 1 місце у Туреччині.

Зараз художниця творчо працює в майстерні та приймає участь у міжнародному конкурсі в Лондоні.

 

 

Виставка відкрита для відвідування: будні: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, неділя: 11:00 - 18:00.  Вхід вільний.