Показ нової колекції Людмили Бушинської від ТМ “RUTA”

                                                                      

Вінницький Культурний центр «Галерея ХХІ»,

РЦСМ «Галерея Арт Шик»

ГО «Центр «Культурна стратегія – ХХІ»

 

 

Запрошують

17 листопада о 18.00 на презентацію

 та показ нової колекції

Людмили Бушинської від ТМ RUTA

 

Східна традиція зустрічі Нового року стала популярною у всій Європі, Україна теж не стоїть осторонь. 2017 стане роком Вогняного Півня. Відомий український дизайнер Людмила Бушинська створила нову капсульну колекцію  одягу «Різдво і півник» («Christmas&Cock-a-doodle-doo») присвячену цій події.

 Півень - це птах, який відрізняється яскравим забарвленням, грацією і випромінює життєрадісність. Тому новостворена колекція відрізняється ошатністю та природністю. Оксамит, шовк, льон, ручна вишивка та гаптування бісером, натуральне хутро норки, дорогі прикраси із золота та срібла.  Все це маленькі складові надзвичайного святкового показу.

Півень - це птах, який відрізняється дзвінким голосом.  Тому наше свято наповнене музикою  та дзвінким співом  колядок, щедрівок, ритуальних  пісень, які подарує нам Етногурт «Коло».

Цей символ знаменує початок чогось нового, адже одним з перших сповіщає про народження дня. ТД «Галерея Інтершик»,  якому виповнюється 9 років, починає новий відлік, як «Культурний Центр «Галерея ХХІ»». Ми є носіями культури, мистецтва, тому показ колекції буде проходити в оточенні вишуканого живопису від Ольги Акасі – художниці класичного направлення, що працює в техніці майстрів італійського Відродження, полотна якої дивовижним чином оспівують жіночу грацію, красу та ніжність, і   випромінюють хвилі енергії, яка передається оточуючим.

Показ святкової колекції є благодійним заходом на користь ІІІ Всеукраїнського пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями – генеральною репетицією, де кожен зможе стати моделлю феєричного шоу та відчути себе меценатом.

.

У програмі вечора:

17.30 -  відкриття виставки київської художниці Ольги Акасі

18.00 -  вступне  слово дизайнера Людмили Бушинської

18.10 -  виступ  Етногурту «Коло»

18.30 -  показ нової колекції  одягу Людмили Бушинської

19.00 -  святковий фуршет

 

Акредитація обов’язкова!  Кількість місць обмежена!

Для акредитації звертатись по тел. 063 170 44 80, 65-65-93

вул. Арх.Артинова 12-а, галерея АртШик, 4 поверх