«РЕ:ВІЗІЯ»
22 березня о 17.00 відкриття Міжнародного проекту «РЕ:ВІЗІЯ»
Запрошуємо усіх!!!
В програмі візуальної частини «РЕ:ВІЗІЇ» 22. 03. 2018 р. в «Галереї ХХІ» виступ – мультимедійна презентація проекту «Nature and Art»», який проведе його засновниця та кураторка Інга Раубайте (Inga Raubaitė).
Родзинкою на відкритті проекту, буде музичний мікс від Богдана Совика фіналіста шоу “Х-Фактор.
З 22.03 по 30.03.2018 р. у Вінниці в черговий раз буде проведено мистецький захід «РЕ:ВІЗІЯ».
Проект проводиться вже восьмий рік поспіль, в цьому році міжнародний, окреслений допоміжною назвою "Laikas" («Час»).
Організатор проекту: Департамент культури Вінницької міської ради.
Партнери: ВОГО «Лабораторія актуальної творчості», Галерея Ботанічного саду Університету міста Вільнюс (Литва), КЦ «Галерея -ХХІ», ГО «Культурна стратегія - ХХІ», ВОГО «Ліга розвитку мистецтва», ГО «Креативний простір».
Цьогорічна «РЕ:ВІЗІЯ» пропонує візуальний експозиційний проект "Laikas" («Час»), що представляє серію світлин об'єктів проекту мистецтва довкілля «Nature and Art», який щорічно відбувається в Республіці Литва, в Ботанічному саду Університету міста Вільнюс і куратором якого є мистецтвознавець та художниця Інга Раубайте (Inga Raubaitė).
У 2016 році проект «Nature and Art» проходив за допоміжною назвою "Laikas" ( «Час»), яке визначало його тематику і контекст. У проекті вперше в його історії взяли участь художники з України (Володимир Ходак, Олександр Никитюк), що стало унікальним прецедентом міжнародного співробітництва та обміну досвідом в сфері мистецва довкілля між художниками Литви і України. Результатом стала налагоджена творча комунікація художників наших країн, яка має шанс для створення спільних творчих ініціатив та розвитку їх в майбутньому.
Художній продукт проекту "Laikas" ( "Час") творчі об'єкти в Ботанічному саду Університету Вільнюса, показують високий художній рівень та є прикладом для уваги, дослідження і презентації для широкого кола глядачів не тільки в Республіці Литва, а й в інших країнах Європи, а насамперед в Україні.
Експозиція показує глядачу європейський підхід до проведення подібних проектів в форматі осінь/зима, демонструє їх існування в різних станах і порах року, дивує, надихає та збуджує власну фантазію і уяву.