Виставка Миколи Сороки

Регіональний Центр Сучасного Мистецтва «Арт-Шик»                        

ГО «Центр «Культурна стратегія - ХХІ»

представляють:

Микола Сорока

«Оптичні мелодії»

Виставка сучасного живопису

 

Протягом 24 листопада  - 8 грудня  2017 р. у Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» триватиме персональна  ​​виставка вінницького художника

Миколи Сороки, в рамках культурно-мистецької «Резиденції»

 

Відкриття 24 листопада о 17.00

Талановитий  вінницький митець представив серію робіт під назвою  "Оптичні мелодії". Це живописна проекція  настроїв та спостережень митця, що розглядаються в асоціативних формах та структурах.

Микола Сорока  вінничанин, він наш сучасник. Першу художню освіту отримав у Вінницькій художній школі (1985р.), професійне зростання вдосконалював у  Дніпропетровському художньому училищі (1989р.) та Львівській академії мистецтв (1995р.). Йому підвладні жанри та стилі сучасного мистецтва. Микола Сорока працює в техніці олійного живопису, графіки, батику, відео та кіно інсталяцій. Він шукає,  експериментує та знаходить тільки йому притаманну мову та стилістику твору.

Персональні виставки :  Вінниця, Дніпропетровськ, Львів, Краків, Київ і Клівленд (США). Картини знаходяться у музеях, галереях і приватних колекціях Австралії, США, Німеччини, Польщі, Чехії, Ізраїлю, Португалії, України та Росії.

 

 

Виставка відкрита для відвідування: будні: 10:00 - 20:00,                             субота: 11:00 - 19:00, неділя: 11:00 - 18:00. 

Вхід вільний