Виставка Робіт Творчої Студії 19-30 квітня

 

 
   

Вінницький  Регіональний

Центр  Сучасного  Мистецтва

 

 

Представляють 

 Виставку

дитячої студії

«Палітра»

 

Виставка триватиме  з 19 30 квітня 2019р. у

 Вінницькому Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт Шик»

 

Відкриття виставки 19 квітня (п’ятниця)  о 17.00

 

Художня студія «Палітра» існує 5 років і її незмінним керівником є педагог Гнатюк Марина Василівна. За освітою «художник-оформлювач». Проте  з дітьми займається  більше 10-ти років і вбачає в цьому своє покликання.

Молодій художній студії є чим пишатись. За ці роки  її вихованці брали активну участь у міжнародних конкурсах. Чимало з них ставали лауреатами та переможцями, були відзначені дипломами та цінними подарунками. Оскільки студія існує на базі дитячого телевізійного об’єднання "mini ТV", викладач разом із учнями бере активну участь в творчому житті усього колективу, демонструючи не лише художні, а й творчі таланти.

         У студії – навчають  дітей рисунку, різним технікам живопису, знайомлять з прийомам художньої аплікації, колажу, батику. На виставці представлені роботи:

Літвіненко Єлізавети, Полтавець Поліни, Полтавець Іллі, Гнатюк Дар'ї,  Маруня Тетяни,  Гладських Єлізавети,  Богуш Марії, Рейш Мирослави,  Егорової Дар'ї,  Навроцького Олега, Колесника Михайла, Джус Єлізавети, Сіленко Валерія.

Роботи юних художників вражають щирістю та безпосередністю. Представлені на виставці дитячі малюнки різні за темами та сюжетами, але об'єднані безмежною фантазією та оригінальності творчого мислення, піднесеним настроєм та яскравими фарбами.

Виставка відкрита для відвідування: будні: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, неділя: 11:00 - 18:00.  Вхід вільний.