Виставка ЮРІЙ ВАКУЛЕНКО «ІЗМИ» з 13 по 26 червня 2019 року.

 Вакуленко Юрій Євгенович (1957 р.н.)

               Народився 19 листопада в місті Нижній Тагіл. У 1977 році закінчив Бакинське художнє училище ім. Азима Азім-Заде. З 1980 по 1986 рік навчався в Київському державному художньому інституті (КДХІ нині НАОМА) за фахом художник-реставратор, під керівництвом В. Буднікова та О. Кисельова. В 1988 році створив творчу групу «39.2°». З 1988 року веде активну виставкову діяльність. Персональні виставки пройшли в Польщі, Угорщині, Італії, Франції та Іспанії. З 1993-2004 роки очолював Центр реставрації та експертизи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. З 2004 року генеральний директор Національного музею «Київська Картинна Галерея»
Творчість художника насичена добротою і гармонією. Роботи мудрі у власному розумінні, іноді наївні та легкі. Повітря, вода, земля, вогонь - на полотнах не просто співіснують в гармонії, вони складають єдине ціле. Простір заповнюють добрі звірі й птахи, мудрі споглядачі і творці. Вони милуються і мріють, парять і вібрують, несподівано з'являючись і так само розчиняючись.
Роботи художника знаходяться в музейних зібраннях Києво-Печерського заповідника, Національного музею «Київська картинна галерея», а також у великих приватних колекціях України, Росії, Ізраїлю, США... Продаються на багатьох українських аукціонах мистецтва та всесвітньо відомому Mc Dougals.